179

Apple ürünlerinden olan iphone serisinin iphone 8 ve üstü modellerde arka kısmı artık cam olarak üretilmeye başlamış durumda.Arka kasanın cam olmasıyla birlikte estetik kazanan iphone serileri bir başka arıza sebebi de ortaya çıkarmış oldu.Cam çatlama sorunu diğer modellere göre biraz daha zahmetli omasına rağmen profesyonel ekipmanlar sayesinde bunun üstesinden gelmekteyiz.

İphone 8 arka cam çatlak olarak kullanmanız kullanıma engel olmasa da çeşitli problemleri içerisinde barındırmaktadır.Arka camın çatlak olmasından dolayı herhangi bir ufak su veya sıvı temasında çatlaklardan içeri daha fazla sıvı girmesi mümkün olabilmektedir.Bu nedenle iphone 8 arka cam değişimini önemsiyoruz.

İphone 8 arka cam değişimi ne kadar sürede yapılır?

İphone 8 modelleri için arka cam değişimi süresi 2 saat ile 5 saat arası sürmektedir.Bu süreyi belirleyen çatlağın yoğunluğu ve kasada yamukluk olup olmamasıyla alakalıdır.

İphone 8 arka cam değişimi sonrası cihazımda sorun olurmu?

Hayır.Arka cam değişimi sonrası cihazınızda herhangi bir komplike bir arıza söz konusu olmaz.Arka cam değişimi esnasında cihazın içerisinde bataryanız dahil bütün zarar görecek işlevsel parçalar titizlikle çıkarılıp cam değişimi sonrası aynı titizlikle uzman apple teknisyenimiz tarafından yerine monte edilmektedir.Güvenmediğiniz alanında uzman olmayan servislere arka cam değişimini emanet etmeyiniz.

Bilinçsiz İphone 8 arka cam değişimi sonrası komplike arızalar?

İphone 8 arka cam esnasında biliçsiz müdahale sonrası iç kasa yamulmaları olabilmetedir buna bağlı olarak anakartta yamulma parçaların tam olarak yerine oturmaması,kamera sorunları,açma kapama ve ses tuşlarında sorunlar ve dahası oluşabilmektedir.

Bu nedenle siz siz olun güvenmediğiniz veya alanında uzman olmayan yerlere telefonunuzu bırakmayınız.

Size nasıl ulaşabilirim?

Merkez mahallesi,meydancık sokak, bulut sitesi ,D blok,No:3J Güngören/İstanbul

adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim bilgilerimiz

0212 506 0 605

0507 660 6884

bunun haricinde sağ kısımda bulunan sohbet balonundan veya sol kısımda bulunan whatsapp butonundan ulaşabilirsiniz.

Size nasıl kargo gönderimi yapabilirim?

Anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firmasına 674056924 anlaşma kodunu verdiğiniz zaman tarafımıza ücretsiz kargo gönderimi sağlayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

179

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button