190

Bütün modellerde olduğu gibi iphone cihazlarında ön (üst) cam çatlaması sonucu kullanıcıları rahatsız etmekte.Peki üst camın kırılmasıyla ekranınız çöp mü oluyor bunu kurtarmak mümkün mü bu yazıda sizlere bundan bahsedeceğim.

İphone 7 ön (üst) cam çatladığı zaman görüntüde herhangi bir kararma yada sorun mevcut değil ise ön cam değişimi yaparak orjinal ekran ve dokunmatiğiniz zarar görmeden değişimi servisimizde mümkün.

İphone 7 Plus ön (üst) cam değişimi nasıl yapılır?

İphone 7 plus ön (üst) cam değişiminde öncelik olarak iç ekran ve dokunmatik kontrolü yapılmakta eğer dokunmatik yada iç ekranda herhangi bir sorun görülmez ise iç ekranınız makine yardımı ile ön camdan ayrılmakta daha sonrasında temizlik işlemine başlanmakta.Ekranınız temizlendikten sonra laminasyon makinemiz ile yeni camı basmaktayız.Bu sayede orjinal iç ekran ve dokunmatiğiniz değişmeden çatlak giderilmiş oluyor.İlk günkü hassasiyet ilk günki çözünürlük.

İphone 7 plus ön (üst) cam değişimi ne kadar sürede yapılır?

İphone 7 plus ön (üst) cam değişimi camın kırılma miktarına bağlı olarak ortalama 20 dakika ile 1 saat arasında değişiklik göstermekte.Kargo ile gönderimlerde onarımı elimize ulaştığı gün yapılıp aynı gün kargoya verilmekte ortalama kargo süresi 3 iş günüdür.

İphone 7 plus ön (üst) cam değişimi cihazıma zarar verir mi?

İphone 7 ön (üst) cam değişimi cihazınıza herhangibir zarar vermemekle beraber ekran çözünürlüğü ve dokunmatik hassasiyeti gibi konularda da herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.

İphone cam değişimi sonrası görüntüler.

İphone 8 plus cam değişimi.
iphone 8 plus cam değişimi

Size nasıl ulaşabilirim?

Merkez mahallesi,meydancık sokak, bulut sitesi ,D blok,No:3J Güngören/İstanbul

adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim bilgilerimiz

0212 506 0 605

0507 660 6884

bunun haricinde sağ kısımda bulunan sohbet balonundan veya sol kısımda bulunan whatsapp butonundan ulaşabilirsiniz.

Size nasıl kargo gönderimi yapabilirim?

Anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firmasına 674056924 anlaşma kodunu verdiğiniz zaman tarafımıza ücretsiz kargo gönderimi sağlayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

190

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button