Yurtiçi Kargo ile Microsphone Onarım Merkezi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 674 056 924 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderimlerinizi ücretsiz olarak Microsphone karşılamaktadır.. Kesinlikle herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Ödeme Nasıl Yapılır?

Kargo gönderiminde şuanlık sadece 1 ödeme yöntemi bulunmakta

  • 1. Havale/EFT yöntemi ile ödeme

Kargo Gönderiminde Ekran Değişimi Aşamaları

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde onarım merkezimize ulaşır.Cihazınıza için ilk etapta ücretsiz arıza tespiti yapılır.Çıkan sonuç için müşteri temsilcimiz sizleri aranarak bilgilendirilir ve ücret onayı istenir.Ücret onayı alındıktan hemen sonra ekran değişimi veya farklı arıza var ise müdahale edilerek çözülür.Ardından cihazınız MP18 testine sokularak 18 farklı teste tabi tutulur.18 testi de başarılı geçtikten sonra kargoya teslim edilir.Kargo tarafınıza 1(bir) iş Günü içerisinde ularşır.

Kapıda nakit ödemeyi seçtiğinizde yine kargonuz çıkartılır ve 1 (bir) iş günü içerisinde telefonunuz sizlere teslim edilir. Ekran/parça değişimi ücretini nakit olarak kargo görevlisine ödeyebilirsiniz.

Not: Kargonuz iade çıkarsa geri dönüş ücreti sizlere aittir.

Kargomu Nasıl Takip Ederim?

Kargo gönderiniz için sistemimiz size sms ile bilgilendirme mesajı gönderir.Bu bilgilendirme mesajı içeriğinde kargo takip numaranız yazmaktadır.Bu takip numaranız ile ilgili kargo firmasının resmi web sitesinden takip edebilirsiniz.

Microsphone Onarım Merkezi’ne sor?

Kargo gönderileriniz hakkında aklınıza takılan herhangi bir soruyu bizlere sormaktan çekinmeyin.Bizim işimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır. 
Adres: Merkez Mahallesi ,Meydancık sokak D blok No:3J Güngören/İstanbul
TEL : 0212 506 0 605 GSM : 0544 154 24 24

Call Now Button