194

 
Günümüzde hemen hemen bütün akıllı telefonlarda kamera mevcut kiminde düşük kalitede kimde ise yüksek kalitede fotoğraf çekimleri sunulmaktadır.Peki yüksek kaliteli fotoğraf çekim gücü olan akıllı telefonunuz artık eskisi gibi güzel çekimler yakalayamıyor.Hatta bulanık çekimler yapıyor hassasiyetini mi kaybetti?

Neden Akıllı Telefonumun Kamerası Kötü Çekmeye Başladı?
Bu sorunun aslında birçok cevabı var.Cevapları sıralamak gerekirse;

1.Akıllı telefonunuzun kameranın aslında sizin akıllı telefonunuzun bir gözüdür.Bu gözün koruma lensi ve iç lensi vardır.Kolay kolay iç göz çizilmez fakat ön lens kırılır ise iç lensin çizilme olasılığı yükselir.

Bu nedenle il olarak lensleri kontrol ediniz.Çizik veya çatlak mevcut mu?

2.Cihazınız daha önce amatör bir tamirciye götürüp tamir ettirdiniz.Fakat cihazınızın kenarlarında açıklık kaldı yada hava kaldı.Bu açıklıklardan içeriye toz ve yabancı maddeler dolmaya başlar.Bunlar ise kameranın önüne geldiği gibi görüntü netliğini etkilemektedir.
3.Sıvı teması.Evet elektronik sektörünün korkulu rüyası.Cihazınıza sıvı döküldü yada cihazınız sıvıya düştü.Kuruttunuz her şey çok güzel kullanıyorsunuz.Fakat oda ne kamera bulanık gösteriyor. İçerideki su nemlenerek lenslerin aralarına girmiş ve görüntünüz bozulmuştur.

 

Ve bu şekilde daha çok sebepler olabilir hatta birgün ansızında akıllı telefonunuzun net çekmediği durumlarlada karşılasa bilirsiniz.

 
Böyle bir durumla karşılaştığınızda üzülmeyin. Microsphone onarım merkezi yanınızda.Cihazınızı alıyor aynı gün içerisinde kamera değişikliği yaparak size teslim ediyoruz. Orjinal parça,kaliteli hizmet ve güler yüzle işlemleriniz tamamlıyoruz.Artık sizinde telefonunuz net çekimler yapıyor.Anılarınız ve hatıralarınızı daha net yakalayabiliyorsunuz.


 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

194

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button