188

Samsung ürünlerinden olan Tab A T290 telefonlarında karşılaştığımız arızalardan bir diğeri ise ön cam kırık problemidir.Ön cam değişimi yapıldıktan sonra kafaları karıştıran soru olarak görülen hassasiyet azalırmı? dokunmatik iyi işlev görür mü? gibi bütün sorularınızın yanıtı aşağıda videolu olacak cam değişimi yapılarak gösterilmiştir.Her hangi bir hassasiyet kaybı yaşamazsınız.

SAMSUNG Tab A T290 ÖN CAM DEĞİŞME SEBEPLERİ

 • Ön Cam kırılması
 • Dış cam çizilmesi
 • Bazı durumlarda Dokunmatik işlev görmemesi

Yukarıdaki sorunlar sizin telefonunuzda mevcut ise Ön cam değişmesi gerekmektedir.Bu Ön cam tamir edilebilen bir parça değildir.Tamiri imkansız olmamakla beraber tamir sonrası sorunlarla karşılaşıdığı için orjinal ön cam değişimi yapmaktayız.

Tab A T290 ÖN CAM DEĞİŞİM FİYATI

FİYAT : 499TL KARGO BEDAVA + 6 AY GARANTİ + DARBEYE KARŞI KORUMA CAMI HEDİYE!

SAMSUNG TAB A T290 ön cam değişimi güncel fiyatımız için aşağıda fiyat al bölümünden bakabilir veya 0212 506 06 05 nolu müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.Ön cam değişiminde orjinal parça kullanılır.Değişim sonrasında dokunmatik hassasiyeti eski halinde çalışmaya devam etmektedir.Herhangi bir hassasiyet kaybı veya veri kaybı yaşanmamaktadır.

Samsung Tab A T290 ön cam değişimi süresi teknik servisinizde aynı gün içeisinde değişimi yapılmaktadır.Bu süre ücretsiz kargo gönderiminden faydalandığınızda 3(üç) iş günüdür.

 • Tamir esnasında bilgileriniz kesinlikle silinmez
 • Ekranınız sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.
 • Dokunmatik hassasiyetinde değişme olmaz

Samsung ürünlerinden olan Tab A T290 modelinde cam değişimini alanında uzman ekibimiz ve bunun yanı sıra profesyonel cam basma ve ayırma makinelerimizle yapmaktayız işlem sonrasında ilk gün ki gibi kullanıma devam edebilirsiniz.

SAMSUNG TAB A T290 ÖN CAM DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?

SAMSUNG ürünlerinde uzman teknikerimiz tarafından öncelikli olarak arıza tespiti yapılır.Ardından ön cam kırık olduğu tespit edilen telefonunuzun ön cam değişimi işlemi başlar bu işlem ortalama 45dk-5saat arasındadır.Ekran değişiminden sonra telefonunuz MP18 teste tabi tutulur.Her hangi bir sorun görülmez ise size teslim edilir.

MP18 TEST NEDİR?

 1. Görüntü testi
 2. Işık testi
 3. Dokunmatik hassasiyet testi
 4. Sensör testi
 5. Ahize testi
 6. Hoparlör testi
 7. Mikrofon testi
 8. Ön kamera testi
 9. Arka kamera testi
 10. Şarj testi
 11. Titreşim testi
 12. Çekim gücü testi
 13. Wifi testi
 14. Bluetooht testi
 15. Flaş testi
 16. Parmak okuma testi
 17. Tuş testleri
 18. Pil Testi

KARGO BİLGİLERİMİZ

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması yurt içi kargodur.Yurtiçi kargoya giderek 674056924 anlaşma numaramızı vererek ücretsiz olarak servisimize gönderim sağlayabilirsiniz.

MİCROSPHONE ONARIM MERKEZİ İLETİŞİM

TEL:0212 506 0 605 GSM: 0544 154 24 24

Onarım merkezimiz Güngören Köyiçinde bulunmaktadır.Ziraat bankası ile halk ekmeği kulubesinin arasında bulunan ikinci Cep telefonu mağzasıdır.

Başka şubemiz yoktur.

Merkez mahallesi,Meydancık Sokak,Bulut Sitesi D Blok No:3J Güngören/İstanbul


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

188

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button