182
Gelişen teknolojiyle birlikte güvenlik problemleri de ortaya çıkmış bulunmaktadır.Bu nedenle firmalar akıllı cihazlarına hesap blokeleri koymuştur.Kişiye özel hesabınız ile alışveriş,uygulama indirme ve bilgi yedekleme işlemlerini kolaylıkla yapar olduk.


Fakat bu kişisel Google Hesabı’mızı unuttuk ne yapmamız gerekiyor.Öncelikle Google hesabımız numaramıza senkronize edilmiş mi? onun kontrolünü yapmak gerekir. Parola mı unuttum seçeneğini seçerseniz numaranın son iki hanesi karşınıza çıkacaktır. Parala sıfırlama ile cebinize gelen onay ile yeni bir parola oluşturabilirsiniz.

 

Numaramıza da sekronize edilmemiş ne yapacağız ?
Eğer numaranıza senkronize etmemiş iseniz.Artık bir teknik müdahale gerekmekte.Böyle bir durumla karşılaştığınızda Microsphone Onarım Merkezi yanınızda.Size ait  getirdiğiniz samsung akıllı cihazınızın google hesabını 10-30 Dakika içerinde kaldırıp tarafınıza teslim ediyoruz.Siz keyifle çayınızı yudumlarken hızlı,kaliteli ve güler yüzlü hizmet politikamızın keyfini çıkarıyorsunuz.

Ben gelemem derseniz.Kargo ile tarafımıza yolladığınız cihazı aynı gün içerinde google hesabını kaldırıp tarafınıza kargoluyor ve takip numarasını sizinle paylaşıyoruz.
ADRES VE İLETŞİM BİLGİMİZ

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

182

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button