Tecno Pova 3 Ekran Değişimi

Tecno Pova 3 Ekran Değişimi

tecno Pova ekran değişimi ve değer mekanik parça değişimlerinde 6 ay parça garantisi verilmekte olup Ekran değişimi işlemi ortalama 10 Dakika ile 1 saat arasında değişiklik göstermektedir.

Mevcut “Dolar” kuruna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir bunun için iletişim sayfamızdan , canlı destek ve whatsapp butonundan anlık fiyat teklifi alabilirsiniz.

Casper Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Microsphone Onarım Merkezi olarak statik elektrikten arındırılmış esd koruma ve düzenli olarak sterilize edilmiş bir ortamda telefonunuzu onarmaya gereken özeni gösteriyoruz. Bunun haricinde teknisyenlerimiz anti statik bileklik ve sterilize edilmiş eldivenler kullanmaktadır. Cihazınızın onarımı temiz ve güvenli bir ortamda yapılmaktadır. Alanında uzman teknisyenlerimizle hangi sorunla gelirse gelsin akıllı cihazınızı yüksek kalitede onarımını sağlıyoruz.

Tecno Spark Ekran Değişimi Sebepleri

  • Ön Cam kırılması.
  • Dış cam çizilmesi.
  • Bazı durumlarda Dokunmatik işlev görmemesi.
  • İç ekranın kırılması.
  • Telefonun ekranın kısmi bir şekilde çalışıyor bir kısmı çalışmaması.

Yukarıdaki sorunlar sizin telefonunuzda mevcut ise EKRAN değişmesi gerekmektedir. Bu Ekran tamir edilebilen bir parça değildir. Tamiri imkansız olmamakla beraber tamir sonrası sorunlarla karşılaşıldığı için orjinal ekran değişimi yapmaktayız.

Tecno Pova neo Ekran Değişim Garanti Süresi

Onarım Merkezimiz’de değişen her parçaya 6 ay geçerli yedek parça ve işçilik garantisi verilir.

Tecno Pova 3 eknranınız değişirken en uzun ömürlü olan %100 orjinal yedek parça kullanmaktayız. Orjinal ekran uzun vadede düşünüldüğünde en başarılı sorunsuz ekranlardır. Müşteri isteği olmadığı sürece yansanayi düşük kalite ekran kullanmıyoruz.

Tecno Pova 3 ekran değişimlerinde kullandığımız tüm yedek parçalar ve ürünlerimiz piyasada orjinal olarak kabul gören yüksek kaliteli ekranlardan oluşmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz tedarikçiler orjinal parça üreticileri olup ekran servisimize ulaşmadan tüm testleri yapılmış olmaktadır. Tecno Pova 3 telefonunuzun ekran değişimi yapıldıktan sonra dokunmatik testi, ışık testi ve görüntü testi haricinde 18 ayrı testte tabi tutulur. Bu sayede bir nevi telefonunuza “check up” yapılmış olur.

Tecno Pova 3 İçin Diğer İşlemlerimiz

Tecno Pova 3 Ön Cam Değişimi

Microsphone Onarım Merkezi olarak ekran değişiminin yanı sıra ön camı kırık telefon ve tabletlerinizi onarıyoruz. Son teknoloji ekipman ve makinalarımız sayesinde kırılan ön camınızı yenisi ile değiştirip ekranınızı revize edebiliyoruz. Bu sayede ekranınız yenilenmiş oluyor ve daha uygun maliyetlere yapılmış oluyor. Aynı şekilde ön cam değişimi işlemlerinde de 6 Ay parça ve işçilik garantisi verilmektedir.

Tecno Pova 3 Batarya Değişimi

Tecno Pova 3 cihazlarda batarya değişimini önemsiyor ve yüksek kaliteli orjinal bataryalar kullanmaya önem gösteriyoruz. Bunun dışında bazı modellerde yüksek amperli extra güçlü bataryalar kullandığımızda oluyor modele göre en etkili batarya ne ise uzman ekibimiz sizlere bildiriyor. En performanslı batarya sizin için hangisi ise onu öneriyoruz.

Tecno Pova 3 Mikrofon Değişimi

Artık neredeyse bütün akıllı cihazlarda ortalama 2 veya 3 mikrofon bulunmaktadır. Cep telefonunuzda görüşme yaparken whatsapp, sosyal kanallar ve hoparlörden kaşıya ses gitmiyor ise ayrı bir mikrofon değişimi gerekmekte, Görüşme esnasında karşıya ses gitmiyorsa ayrı bir mikrofon değişmekte ve video çekimlerinde mikrofon sorunlarınız için ayrı bir mikrofon değişmektedir. Değişen mikrofona 6ay işçilik ve parça garantisi verilmektedir.

Güngören’nin en eski onarım merkezlerinden biri olarak bu deneyim tecrübeyi siz değerli müşterilerimize yansıtarak yüksek müşteri memnuniyeti oluşturmayı başardık. Sizde bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Tecno Pova 3 Kapak & Kasa Değişimi

Akıllı cihazlarımız gündelik hayatımızda kullandığımız süreçte illaki talihsiz kazalar sonucu kırılan, çatlayan ve çizilip deforme olan kasa ve kapaklarınızı orjinal bir onarım merkezimizde değiştirmekteyiz. Ürünlerimiz orjinal olup 6ay işçilik ve parça garantisi verilmektedir.

Tecno Pova 3 Yazılım İşlemleri

Tecno Pova 3 telefonuz için bütün yazılımsa sorunlarınızı Microsphone onarım merkezi’mizde çözümlüyoruz. Gündelik yaşamımızda şifrenizi unutmuş olabilirsiniz. Bunun için endişelenmenize gerek yok alanında uzaman ekibimiz şifre kırma, google hesabı kırma, frp bypas, Root yükleme , root kaldırma, yazılım güncelleme , yazılım sürüm düşürme, Birick olmuş cihazları hayata döndürme konusunda profesyoneliz ve bu tecrübelerimizden yola çıkarak en iyi yazılımsal sonuçları alacağınız firmayız.

Tecno Pova 3 Şarj Soketi Değişimi

Akıllı cihazlar hayatımıza girdiğinden beri şarj soketi sorunları her daim güncel oldu. Şarj soketi orjinal takılmadığı sürece kullanım süresi her daim kısa olacaktır. Firmamız nezlinde orjinal parça kullanılmakta olup değişilen şarj soketine veya şarj bordu’na 6 ay parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Hızlı şarj özelliği olan telefonların hızlı şarj özelliği aynen devam etmektedir.

MİCROSPHONE ONARIM MERKEZİ İLETİŞİM

TEL:0212 506 0 605 GSM: 0544 154 24 24

Merkez mahallesi,Meydancık Sokak,Bulut Sitesi D Blok No:3J Güngören/İstanbul

Size nasıl kargo gönderimi yapabilirim?

Buraya tıklayarak kargo bilgilerimize ulaşabilirsiniz

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir