Bahçeşehir Apple Teknik Servis

Bahçeşehir Apple Teknik Servis

2014 Yılın’dan beri profesyonel cep telefonu ve tablet teknik servisi hizmeti sunmaktayız. Bununla beraber %100 müşteri memnuniyeti her daim koruyan firma politikamızla siz değerli müşterilerimizin teveccühü kazanmış durumdayız. Bu geçtiğimiz zaman diliminde en ileri makinalarımızda günden güne tamir kalitemizi en üst seviyeye taşımayı başardık.

Hizmetlerimiz

  • Bahçeşehir Apple Ekran Değişimi.
  • Bahçeşehir Apple Ön Cam Değişimi.
  • Bahçeşehir Apple Kapak Değişimi.
  • Bahçeşehir Apple Kasa Değişimi.
  • Bahçeşehir Apple Kamera Değişimi.
  • Bahçeşehir Apple Şarj Soketi Değişimi.
  • Bahçeşehir Apple Batarya Değişimi.
  • Bahçeşehir Apple Direnç Değişimi.
  • Bahçeşehir Apple Anakart Tamiri.
  • Bahçeşehir Apple Yazılım Yükleme.

Tamir Esnasında Verilerim Silinir mi ?

Mekanik tamirlerde ekran değişimi batarya değişimi gibi işlemlerde her hangi bir veri kaybı yaşanmaz. Yazılımsal durularda cihazdaki veriler silinmektedir. Yedekleme talep etmeniz durumunda resim, video, rehber ve whatsapp görüşmelerinizi sizin kendi google hesabınıza yedekliyoruz. Bu sayede verileriniz kendi kişisel hesabınıza yedeklenmiş olur ve istediğiniz yerden sadece google hesabınıza giriş yaparak verilerinize erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz flash bellek , sd karta veya işlem sonunda tekrar telefonunuzun içine güvenli yedekleme işlemi yapmaktayız.

Telefonum Yazılımda Çöktü Kurtarılır mı ?

Telefonunuz eğer yazılım ile çöktüyse bunun birkaç sebebi olabilir. Yazılım yarıda kaldıysa , yanlış yazılım yüklediyseniz veya temassızlık sorunlarıyla eşlik eden farklı sorunlar olabilir. Bu tip durularda telefonda mekanik bir sorun varmı bakılır. Bir sorun yok ise yazılım ile kurtarılır. Bazı durularda nand Entegresi yani yazılımın yazıldığı flash entegresinde de sorun olabiliyor. Bunun tespitini de servisimizde yapmaktayız.

Mekanik Tamir Nasıl Yapılır?

Apple ürünlerinde uzman teknikerimiz tarafından öncelikli olarak arıza tespiti yapılır. Bozuk olduğu tespit edilen telefonunuzun Parçası değişir. Bu işlem ortalama 30 dakika ile 3 saat arasındadır. Her hangi bir sorun görülmez ise size teslim edilir.

MİCROSPHONE ONARIM MERKEZİ İLETİŞİM

TEL:0212 506 0 605 GSM: 0544 154 24 24

Onarım merkezimiz Güngören Köy için’de bulunmaktadır. Ziraat bankası ile halk ekmeği kulübesi’nin arasında bulunan ikinci Cep telefonu mağazasıdır.

ÇOK YAKINDA BAHÇEŞEHİR ŞUBEMİZ FALİYETE GEÇECEKTİR.

Merkez mahallesi, Meydancık Sokak, Bulut Sitesi D Blok No:3J Güngören/İstanbul

Size nasıl kargo gönderimi yapabilirim?

Anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firmasına 674056924 anlaşma kodunu verdiğiniz zaman tarafımıza ücretsiz kargo gönderimi sağlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir